Dieta na potencję – jakie produkty żywnościowe należy spożywać, żeby mieć lepsza erekcję?

Spożywane produkty żywnościowe mają bardzo duży wpływ na zdrowie człowieka, a więc także na potencję u mężczyzn.Zauważyć należy fakt, że jest to związane z tempem współczesnego życia, zanieczyszczeniem środowiska, a także niewielką aktywnością fizyczną. Niektóre z tych elementów przyczyniają się do rozwoju niebezpiecznych schorzeń cywilizacyjnych. Prawie wszystkie z wymienionych doprowadzają do nieprawidłowości ze zdrowiem fizycznym oraz psychicznym. Czynniki te nie pozwalają na utrzymanie charakterystycznych cech męskich na wysokim poziomie. Dlatego też warto wprowadzić dietę, która przyczyni się do poprawy sytuacji. Dodatkowym działaniem jest przyjmowanie preparatów leczniczych, takich jak na przykład Kamagra.

Co to jest potencja?

Potencja jest zdolnością organizmu do czynności o charakterze seksualnym, jest mierzona częstotliwością reakcji w jednostce czasu, na przykład rok, miesiąc, tydzień, dzień. Ogólnie rzecz ujmując, jest to zdolność mężczyzny do stosunku płciowego.

Jakie aspekty wpływają na obniżenie potencji u mężczyzn?

Wyróżnia się modyfikowalne elementy, które mają odzwierciedlenie w obniżeniu potencji. W tym aspekcie niezwykle ważne jest ograniczenie tych czynników, które mają działanie negatywne, natomiast zwiększanie mających aktywność pozytywną.

Aspekty mające negatywny wpływ na męską potencję:

  • stres – pozytywne wychodzenie z sytuacji stresowych jest potrzebne, gdyż przyczynia się do podniesienia libido. Jednakże narażenie się na długotrwały stres ma bardzo negatywny rezultat w postaci problemów z potencją,
  • przetworzona żywność – spożywanie przetworzonej żywności ma negatywny wpływ na potencję. Należy zatem zadbać o spożywanie pięciu posiłków dziennie, w których obfitują warzywa, owoce, orzechy, kasze, pełnowartościowe białko oraz tłuszcze. Należy także dbać o skuteczne nawodnienie organizmu.

Produkty negatywnie działające na męską potencję

Wśród produktów, które przyczyniają się do rujnowania męskiego zdrowia, wymienia się; alkohol, ser żółty, dania gotowe, parówki, przetworzone produkty mięsne, nadmierna ilość cukru i niewielka aktywność fizyczna.

Jaka dieta jest najlepsza na męską potencję?

Bardzo ważnym składnikiem są niezbędne nasycone kwasy tłuszczowe. W ich składzie znajdują się kwasy tłuszczowe omega-3, omega-6 oraz omega-9. Jest to niezwykle ważne, gdyż wykazują one działanie o charakterze przeciwzapalnym. Istotną kwestią jest zachowanie dobrej proporcji pomiędzy omega-3 a omega-6. Kształtuje się ona na poziomie nie większym niż 1:53. Dla uzyskania określonego efektu do menu należy włączyć owoce morza, ryby, orzechy, a także nasiona. Bardzo cenne są przede wszystkim nasiona chia, siemię lniane czy konopne.

Trzeba dbać o odpowiedni poziom cynku (orzechy, pestki, produkty pełnoziarniste), witamina d (wiejskie jaja, tłuste ryby), selen (podroby, ryby oraz rośliny strączkowe), cholina, inozytol i inne.

Leczenie potencji

Odpowiednia dieta może być także wspomagana przez stosowanie odpowiednich preparatów leczniczych, na przykład Kamagra. Zawiera ona substancję aktywną określaną jako sidenafil. Związek ten przyczynia się do rozluźniania naczyń krwionośnych. To sprawia, że przepływ krwi jest możliwy. Dzięki temu możliwe jest osiągnięcie wzwodu i wydłużenie czasu jego trwania.

Sprawdź: https://www.aptekakamagra.pl/

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *